isimli madalya örneği

isimli bayraklı madalya
isimli bayraklı madalya

isimli okul madalyası nasıl yapılır? isimli okul madalyası  üzerine damla etiketli logo hazırlanarak alt kısma yada yuvarlak çerçeve içerisine isim yazılarak madalya hazır hale gelir.

öncelikle bir logo oluşturmamız lazım. daha sonra yazılar hazırlanmalı. bunu yaparken öncelikle iyi bir program bilmemiz gerekir. yada grafiker olmamız.madalya çalışmalarını logo, yazı ve branş yazıldıktan sonra etrafı kesilerek madalya orta kısmına iyice monte edildikten sonra madalya hazır hale gelir.

madalya yaptırmak  için ne yapmalıyım. öncelikle ne konuda madalya istiyorsanız. bütçenize uygun, kaliteli ve güvenilir olmasına dikkat edilmeli.

bütçenize uygun demek ; pahalıya madalya yaptırmayınız.daha önce farklı bir firma ile çalışıyor olabilirsiniz.fiyat sizin için ne kadar uygun ise bütçeniz o kadar az sarsılacak.

kaliteli; madalya rengi çok iyi olmalı altın madalya altın rengini tam yansıtmalı..öğrenciyi mutlu etmeli…

Güvenilir; web sayfasına giriş  yaptığınızda görseller gerçek madalya  görseli  çalışılmış örnekler olmalı.(yani çalışılmış okul örnekleri olabilir)

not: ayrıca madalya firmasıyla iletişime geçtiğiniz an sizinle işinizle ilgili bir  çalışma yapıp onayınız alındıktan sonra işinize başlayan firmaları tercih ediniz

resimli madalya nasıl yapılır?

okuma-yazma ödülü

Kur’an okuma madalyası

İsimli Ana okulu Başarı Madalyası

Madalya Kurdelesi

satranç madalyası
satranç madalyası
başarı madalya örneği
başarı madalya örneği

 

ana okulu madalyası
okuyorum yazıyorum madalyası

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın